• 2 Temmuz 2020 | Perşembe

Vahap Seçer Tarsus Kurs Merkezinde Öğrencilerle Buluştu

Vahap Seçer Tarsus Kurs Merkezinde Öğrencilerle Buluştu

I-BASKAN SECER, TARSUS’TA KURS MERKEZI OGRENCILERIYLE BIR ARAYA GELDI

Mersin Büyükşehir  Belediye Başkanı Vahap Seçer dün Tarsus’u ziyaret etti. “Süt Senin Gurur Mersin‘in ” Projesi kapsamında kendi mezun olduğu okulu ziyaret eden Seçer, Dumlupınar İlköğretim Okulundaki öğrencilerle keyifli vakitler geçirdi. Vahap Seçer, Tarsus’ta hizmet veren Büyükşehir Belediyesi’nin Eğitim Öğretim Destekleme Merkezi’ni de unutmadı. Katılımı öğrencilerde mutluluk yaratan Vahap Seçer onlarla sohbet ederek şu açıklamalarda bulundu:

“Belediyemiz size bir imkan sunmaya çalışıyor. Bunlar sizin anayasal hakkınız. Sosyal devletin yapması gerekenleri yapmaya çalışıyoruz. Eksiğimiz varsa söyleyin yetkililerimize. Bunları istemek sizin hakkınız, yapmak da bizim görevimiz. Burada her şeyin dört dörtlük yürümesini istiyoruz”

Reklam Alanı


II-BASKAN SECER, TARSUS’TA KURS MERKEZI OGRENCILERIYLE BIR ARAYA GELDI (

II-BASKAN SECER, TARSUS’TA KURS MERKEZI OGRENCILERIYLE BIR ARAYA GELDI

Üniversiteye hazırlanan ve maddi durumu iyi olmayan öğrencilere imkan sunan Vahap Seçer, bu kurumlarda liyakatlı, çağdaş, başarılı öğretmenlerin görev yaptığını belitti. Toplam 959 öğrencinin faydalandığı kur merkezlerinde öğrencilerin gelişimi ve herhangi bir talepleri doğrultusunda hareket edeceklerini belirten Vahap Seçer sözlerine şu cümlelerle devam etti:

Enerji pozitif bakabilmektir. Ailede sıkıntılar olabilir, ekonomik sıkıntılar olabilir. Bunlar hallolur. Ben Tarsus’un Eskiömerli Mahallesi’nde doğdum. Eskiömerli o zamanlar kıyıda köşede kalmış bir mahalleydi. O mahallenin ilkokulundan mezun oldum. Bugün de o okula Büyükşehir Belediye Başkanı olarak girdim. Belediyemiz size bir imkan sunmaya çalışıyor. Bunlar sizin anayasal hakkınız. Sosyal devletin yapması gerekenleri yapmaya çalışıyoruz. Eksiğimiz varsa söyleyin yetkililerimize. Bunları istemek sizin hakkınız, yapmak da bizim görevimiz. Burada her şeyin dört dörtlük yürümesini istiyoruz. Bir eksiklik olduğunda, bir sıkıntı olduğunda şikayetlerinizi bana whatsapp’tan yazın” dedi.

Vahap Seçer şahsi telefon numarasını öğrencilerle paylaştıktan sonra kendisine iletilen klima ve yazı tahtası talebinin karşılanması için yetkililer görevlendirdi.

III-BASKAN SECER, TARSUS’TA KURS MERKEZI OGRENCILERIYLE BIR ARAYA GELDI

III-BASKAN SECER, TARSUS’TA KURS MERKEZI OGRENCILERIYLE BIR ARAYA GELDI

 

Abone olun

Mersin Blok Haber'e abone olup, Mersin ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve tren saatlerindeki değişikkleri anında haberdar olabilirsiniz.