• 20 Ocak 2020 | Pazartesi

A Millilerin Andora, Arnavutluk ve İzlanda Maçlarının Oynanacağı Yerler Belli Oldu

A Millilerin Andora, Arnavutluk ve İzlanda Maçlarının Oynanacağı Yerler Belli Oldu

A Milli Futbol Takımı’nın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu’nda kendi sahasında oynayacağı Andora, Arnavutluk ve İzlanda maçlarının yerleri belli oldu.

Özellikle geçtiğimiz günlerde gündem olan İzlanda-Türkiye maçı öncesi yaşanan olaylar nedeniyle, bir çok şehir oynanacak olan rövanş maçının kendi şehirlerinde oynanılması için çağrıda bulunmuştu.

Reklam Alanı


Bununla birlikte özellikle Mersin’de oluşan kamuoyu ile birlikte maçın Mersin Arena Stadında oyanılması için imza kampanyası başlatılmış ve hatta bazı milletvekilleri maçın Mersin’e verilmesi için konuyu TBMM gündemine kadar taşımıştı.

Bu açıklanan iç saha fikstürleri başta Mersin olmak üzere diğer şehirleri üzdü.

İŞTE A MİLLİ TAKIMININ İÇ SAHA MAÇLARI

Türkiye ile Andorra arasında 7 Eylül 2019 Cumartesi günü oynanacak EURO 2020 eleme grubu müsabakasına Beşiktaş Park ev sahipliği yapacak. Maç saat 21.45’te başlayacak.

Millilerin, 11 Ekim 2019 Cuma günü Arnavutluk’u konuk edeceği karşılaşma ise Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda oynanacak. Karşılaşmanın başlama saati 21.45 olacak.

Ay-yıldızlıların İzlanda ile 14 Kasım 2019 Perşembe günü saat 20:00’de yapacağı karşılaşma ise Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde oynanacak.

Abone olun

Mersin Blok Haber'e abone olup, Mersin ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve tren saatlerindeki değişikkleri anında haberdar olabilirsiniz.