• 7 Aralık 2019 | Cumartesi

Ak Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın’dan Bayram Mesajı

Ak Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın’dan Bayram Mesajı

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın  Kurban bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Vekil Taşkın yayımladığı mesajda şunları kaydetti;

Tüm Mersinli Hemşerilerimizin Mübarek Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum. Bu bayramın birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin artmasına vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Kurban Bayramı deyince ilk akla gelen paylaşma ve dayanışmadır. Milletimizi bir arada tutan en önemli yapı taşlarından olan bayramların, sevinçlerin paylaşıldığı, gönüllerin coştuğu, kalplerin yumuşadığı, akraba ve komşuların ziyaret edildiği, öksüz ve yetimlerin sevindirildiği, ikramların yapıldığı özel günlerdir.Tüm İslâm Âleminin; bu müstesna günleri barış, huzur ve kardeşlik duyguları içerisinde kutlamaları en büyük dileğimizdir.Bu duygu ve düşünceler içerisinde Kurban Bayramının Ülkemize huzur ve barış getirmesi temennisiyle, tüm İslam Âleminin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar tüm hemşerilerime sağlık, mutluluk ve esenlikler dileklerim.”

Reklam Alanı


Abone olun

Mersin Blok Haber'e abone olup, Mersin ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve tren saatlerindeki değişikkleri anında haberdar olabilirsiniz.