Ali Boltaç, Başhekim Direk’e “Geçmiş Olsun” Ziyaretinde Bulundu

Ali Boltaç, Başhekim Direk’e “Geçmiş Olsun” Ziyaretinde Bulundu

Ali Boltac'tan Bashekim Direk'e Gecmis Olsun Ziyareti

Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi ve Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü Koordinatörü Ali Boltaç, geçtiğimiz hafta içinde yaşanan talihsiz kaza sonrası 5 personelleri yaralanan Tarsus Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Sadık Emre Direk’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Tarsus Devlet Hastanesi ana binası kazan dairesinde ısıtma ve soğutma sistemlerinin bakımı sırasında meydana gelen patlama neticesinde 5 hastane teknik personelinin yaralanmasından dolayı derin üzüntü duyduklarını kaydeden Ali Boltaç,

Reklam Alanı


“Bazı işçilerin ağır yaralandığı bu talihsiz kazadan dolayı büyük üzüntü duyduk. Her şeye rağmen can kaybının olmaması ve yaralı personelin sağlık durumunun iyi gittiğini öğrenmek bizleri mutlu etti. Yaralı personelimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Ayrıca sayın Başhekimimiz nezdinde tüm Devlet Hastanesi yönetim ve çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

Tarsus Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Sadık Emre Direk ise Ali Boltaç’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerini ileterek, yaralı personellerin tedavilerinin devam ettiğini ve hızla iyileştiklerini söyledi.

Abone olun

Mersin Blok Haber'e abone olup, Mersin ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve tren saatlerindeki değişikkleri anında haberdar olabilirsiniz.