• 18 Şubat 2020 | Salı

Fatih Bulut Kimdir? Fatih Bulut “Çok Sevdim Yalan Oldu” Fatih Bulut Mersin ve Adana’da Konser Verecek Mi?

Fatih Bulut Kimdir? Fatih Bulut “Çok Sevdim Yalan Oldu” Fatih Bulut Mersin ve Adana’da Konser Verecek Mi?

Türkiye’de müzik piyasalarını kasıp kavuran Fatih Bulut’un seslendirdiği ‘Çok Sevdim Yalan Oldu’ parçasına şu ana kadar sosyal medya hesaplarında milyonlarca kez izlendi.

‘Çok Sevdim Yalan Oldu’ parçasının çalıntı olduğu iddiası ülke gündemine bomba gibi düştü. Yer alan iddialar arasında Mersin’in Tarsus ilçesinde oturan Tarsuslu Aşık Hüseyin Akan, eserin sözlerini 1987 yılında yazdığını ve bu parçanın 2010’da Pusula Film tarafından çekilen 2014’te gösterime giren “Cono Ahmet’in Çocukları” isimli belgeselde söylediğini belirtti.

Reklam Alanı


Ortaya atılan bu iddiaların ardına, Tarsuslu Aşık Hüseyin Akan, Fatih Bulut’u eseri izinsiz kullandığı için mahkemeye vereceğini ifade etti.

Yaşanan bu gelişmelerin yanında, Fatih Bulut’ın kim olduğunu merak eden bir çok vatandaş, Fatih Bulut’un konserlerine gitmek için nerede konser verdiğini merak etmeye başladı.

Peki Fatih Bulut, Türkiye’yi kasıp kavuran parçayla birlikte gündeme gelen Mersin ve Adana’da konser verecek mi? Mersinliler ve Adanalılar Fatih Bulut’un Mersin’e gelip konser verip vermeyeceğini merak etmeye başladı.

Abone olun

Mersin Blok Haber'e abone olup, Mersin ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve tren saatlerindeki değişikkleri anında haberdar olabilirsiniz.