TOROSLAR’IN DÖRT BİR YANINDA YOL YAPIM VE ASFALT ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

TOROSLAR’IN DÖRT BİR YANINDA YOL YAPIM  VE ASFALT ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Toroslar Belediyesi, konforlu ulaşım hizmeti hedefiyle ilçe genelinde yol yapım çalışmalarına planlı bir şekilde devam ediyor.

Özellikle yeni yapılaşmanın olduğu bölgelerde yeni yol açım ve asfalt serim çalışmalarına ağırlık veren belediye, Portakal Mahallesi’nde finişerle sıcak asfalt serimi gerçekleştirerek, ulaşımın daha elverişli hale gelmesini sağlıyor ve sokakları daha estetik bir görünüme kavuşturuyor.

Reklam Alanı


TOROSLAR'IN DÖRT BİR YANINDA YOL YAPIM  VE ASFALT ÇALIŞMASI DEVAM EDİYORTOROSLAR'IN DÖRT BİR YANINDA YOL YAPIM  VE ASFALT ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerdeki yol yapım, asfaltlama, bakım ve onarım çalışmalarını yaz aylarında daha da hızlandırdıklarını söyledi.

“Daha yaşanılabilir bir Toroslar için eşit hizmet anlayışıyla çalışıyoruz” diyen Başkan Yılmaz; “Yaşam kalitesini yükselten ve ilçemizin çehresini değiştiren yol çalışmalarımızı planlı olarak devam ettiriyoruz. Sıcak asfalt çalışmalarımızın yanı sıra eskiyen ve bozulan yolları da yenileyerek, hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Abone olun

Mersin Blok Haber'e abone olup, Mersin ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve tren saatlerindeki değişikkleri anında haberdar olabilirsiniz.