Aylin ŞAHİNOĞLU

Aylin şahinoğlu aslen mersin tarsus lu doğum yeri İstanbul dur. İlköğretim ortaokul İskenderun lise eğitimini tarsus lisesinde fen Bilimleri bölümünden bitirmiştir kitap okumak alışkanlığı yazı yazmak ve hayat hakkında bilgi sahibi olmak ortaokulda türkçe öğretmeni sayesinde bir yıl boyunca günlük tutarak öğretmenin den bu konu hakkında yazı yazma becerisi hayatı gözlemleme araştırma ve yazı dili olarak ifade etmesi ile hayatta yazı yazarak yazar olma idealini ortaya koymuştur. Ata ve baba mesleği olan tekstil tasarım moda editörü olarak çeşitli firmalarda yöneticiliği devam ettirirken hayat arkadaşı ile tanışıp evlilik yapmış ve bi çocukları olmuştur yazı yazmak dışında müzikle olan ilgisi ni de özel eğitim alarak piyano derslerine başlamış ve dibloma almıştır

Aramızda ki fark

Aramızda ki fark, ben gerçekten nasıl hissettiğimi söylüyorum. Sende duymak istediğimi söylüyorsun ve ortada bir yerde birbirimizi anlamakta başarısız olduk. Aramızdaki fark, ben insanlar da ev buluyorum sen bahaneler buluyorsun. Ve arada bir yerde kendimi kapımı kapatırken buldum. Aramızdaki fark kafam karıştığında çekip gitmem ama sen insanları emin olduğuna ikna ediyorsun ama sonunda tereddüt galip geldi. Ve sana güvenmek zorlaştı. Aramızdaki fark kırıldığımda kendimi iyileştirebiliyorum ama sen kırıldığında insanları incitiyorsun ve sonra kalbim gerçekten sana ait olup olmadığını merak etmeye başlıyor. Aramızdaki fark beklememi bekliyorsun ve gelmeni bekliyorum ama bir şekilde yokluğun daha mantıklı geldi. Ve ben kendimi buldum. Sensiz çok daha mutluyum.

Abone olun

Mersin Blok Haber'e abone olup, Mersin ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve tren saatlerindeki değişikkleri anında haberdar olabilirsiniz.