Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan ilanı görselidir.
toroslar tek vatan
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Duygusal bir gündesiniz. Paylaşmak yerine içe dönmeyi tercih edebilir, zamanı yalnız kalarak huzur arayışı içerisinde geçirebilirsiniz. Belki bugün size iyi gelen şeylerle vakit geçirmek o duygusal yoğunluğunuzu bir nebze azaltabilir.
Boğa
Duygusal ilişkilerde bazı hareketlenmeler yaşanabilir. Arkadaşlık ilişkiniz aşka dönüşebilir. Duygularınızın değişime uğraması size de sürpriz olsada hissettikleriniz sizleri mutlu edecektir.
İkizler
Hayalleriniz ve gerçekleriniz arasında sıkışabileceğiniz bir gün. Kurduğunuz hayalleriniz ile gerçek hayata uyumlanmakta zorlanabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin..
Yengeç
Duygularınız bugün sizi biraz zorlayabilir. Duygusallığınızı doğru yönetebilmek için hareket etmeniz size iyi gelebilir. Unutmayın ki insan en doğru kararları yürürken alır. Yürümek bugün sizin ilacınız olabilir.
Aslan
Özgüveninizi kırmak için çevrenizdeki insanlardan manipülatif davranışlar görebilirsiniz. Yapılanları dikkate almayarak onlar ile aynı dili konuşmadığınızı gösterebilirsiniz. Böyle durumlarda sabırlı olmanız size uzun vadede kazandıracaktır.
Başak
İlişkilerde kararlar alabileceğiniz bir gün. Yeni bir ilişkiye başlamadan önce ileriye dönük beklentilerinizi karşı tarafa en başta açıklamalısınız. Eğer bu konuda ikilemdeyseniz acele karar vermemelisiniz.
Terazi
Yakın çevreniz ile vakit geçirmek istediğiniz bir gün olabilir. Sohbet esnasında geçmişin tekrar gündeme taşınmak istemesi sizleri rahatsız edebilir. Bu konudaki tavrınızı net ortaya koymalısınız.
Akrep
Aşk hayatınız aileniz tarafından onaylanmıyor olabilir. Duygularınıza saygı duyulmasını bekliyor olabilirsiniz. Anlaşılmadığınızı düşünerek fevri hareketlerden bugün uzak durmalısınız.
Yay
Zor durumda kaldığınızda ilk başvurduğunuz duygularınız olabilir. Mantığınızı kenara iterek hareket ederseniz yaşam mücadelesinde mantıklı hareket etme kabiliyetinizi kaybedebilirsiniz. Mantığınız ve duygularınızla aynı anda hareket etmeyi öğrenmelisiniz.
Oğlak
Bekar olan Oğlaklar bir yuva kurma düşüncesi içine çekilebilir. Bu konuda çevrenizdekilerin ne düşündüğünden çok sizin ne düşündüğünüz önemli. Kendinizi baskı altında hissederek istemediğiniz bir durumun içinde bulunmayın.
Kova
Balık
Hayallerinizi hayata geçirmek için harika bir gün. Artık hayallerinize somut bir biçim vermeli ve bunlar için harekete geçmelisiniz. Hayalini kurduğunuz şeylerin peşinden gitmek size kendiniz iyi hissettirecektir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.